Kullanım koşulları

Sitemizin kullanım koşulları:

Sitemizdeki paylaşımları yayınlandığımız gün, yayın tarihli olarak kayıt altına almaktayız. Sitemizdeki içeriklerin her hakkı saklıdır ve bunların site yönetiminden izinsiz olarak kopyalanması ve / veya başka bir ortamda yayınlanması, ve kişisel bilgilenme amacı dışında kullanılması yasaktır.

Bu sitedeki içeriklerin tümü genel bilgi amaçlıdır ancak yanlışlık yada eksiklikler içerebilirler. Sitemizdeki bilgilerin herhangi bir şekilde kullanımından doğacak her türlü sonucun sorumluluğu yanlızca kullanıcıya aittir. Kullanıcı bu sitedeki bilgileri kullanmadan doğruluğunu teyit etmeli ve konusunda uzman bir kişiye danışmalı ve genel kabul gören kaynaklara başvurmalıdır.

Bize link veren yada link verdiğimiz siteler ile hiç bir şekilde ilişkimiz bulunmamaktadır.

Sitede görülebilen çeşitli markaların her hakkı kendi sahiplerine aittir ve site yönetiminin bu markalarla hiç bir şekilde ilişkisi yoktur.

Sizin gönderdiğiniz içerikleri zaman zaman yayınlıyoruz. Bunları bize göndermekle bize bu içerikleri sitemizde uygun göreceğimiz bir süre kadar yayınlama hakkını vermiş olursunuz. Bu içerikleri daha sonra kaldırabiliriz. Bize içerik göndermekle, o içeriğin tümünün sahibi olduğunuzu ve bize yayınlamak için izin verebileceğinizi bize tayit etmiş olursunuz.

Eğer yukarıda yazılı koşullardan herhangi birini kabul etmiyorsanız lütfen sitemizi kullanmayınız.

Yorum yapabilmek için kayıtlı kullanıcı olmanız gerekmektedir. Giriş