Kullanım koşulları

Kullanım Koşulları:

Genel:

Bu internet sitesindeki paylaşım yada diğer tüm içerikler hata, yanlış bilgi veya eksiklikler içerebilir. Bu internet sitesinin içerikleri sadece genel bilgi amaçlı olup, hiç bir durum için bir rehber, çözüm yada tavsiye gibi kabul edilemez. Bu sayfadaki herhangi bir içeriği kullanan kişi, bu kullanımla alakalı olarak tüm sorumluluk ve riskleri tamamen üzerine almış sayılır. Site yönetimi bu sitenin herhangi bir içeriğinin herhangi bir şekilde kullanılmasından doğrudan yada dolaylı olarak doğabilecek zararların hiçbirinden sorumlu değidir.

Eğer bu internet sitesindeki herhangi bir içerikle ilgili herhangi bir konuda bir soru, istek yada yorumunuz varsa bizimle irtibata geçebilirsiniz. Bu internet sitesinde telif hakkı bize ait olan yada başkalarına ait olup izinle paylaşılan içerikler yer almaktadır. Bu internet sitesindeki içeriklerin hiçbirini bizden yazılı izin almadan kopyalayamaz, herhangi bir şekilde yeniden yayınlayamaz yada dağıtımını yapamazsınız. Eğer sözkonusu içeriğin telif hakkı bizde ise bu izni bizden, eğer üçüncü bir şahıs yada kurumdaysa bu izni ilgili yerden almalısınız. Bu konuda bizimle irtibata geçtiğinizde sizi bilgilendireceğiz. Bu internet sitesindeki içerikleri kısmen değiştirerek de olsa yayınlamak isterseniz o durumda da bizden izin almanız gerekmektedir.

Sitemizde içeriğini paylaştığımız yada link verdiğimiz şahıs yada kurumların kendi internet sitesindeki içerikler ile ilgili bir bağlantımız veya bu hususta bir kontrolümüz bulunmamaktadır. Bir şahıs yada kurumun herhangi bir içeriğini paylaşmamız onlar hakkında herhangi bir şekilde onay vermemiz veya onların bize onay verdiği anlamına gelmez.

Site yönetimine karşı herhangi bir dava olması durumıunda bu dava site sahibinin ikamet ettiği şehirde görülecektir.

Kullanıcılar tarafından yayınlamamız için iletilen içerikler hakkında:

İçeriklerinizi (her tip yazı, fotoğraf, video, broşür, çizim, grafik, resim, kod, teknik detaylar vs…) yayınlamamız için bize gönderdiğinizde, aşağıdaki koşulları kabul etmiş olursunuz:

  • Yolladığınız içeriğin web sitemizde bir süre sınırı olmadan, sitemiz var oldukça veya bizim belirleyeceğimiz bir süreye kadar kalmasını ve bunu istediğimiz an yayından kaldırabileceğimizi,*
  • Yolladığınız içeriklerin telif hakkının size ait olduğunu ve bu içerikleri yayınlamamız için bize izin vermiş olduğunuzu,
  • Yolladığınız içeriği hiç yayınlamayabileceğimizi veya uygun gördüğümüz şekilde değiştirerek yayınlayabileceğimizi,*
  • İleri bir tarihte eğer bu içerikler hakkında üçüncü bir şahıs tarafından telif hakkı iddia edilirse doğacak tüm sorumluluğu üzerinize aldığınızı,
  • Yolladığınız içerik ile ilgili hiç bir zaman ve hiç bir durumda size veya üçümcü bir şahsa yada kuruma karşı herhamgi bir parasal yada diğer türden bir yükümlülüğümüzün olmayacağını,

kabul etmiş ve doğrulamış sayılırsınız.

* Not: Bize yolladığınız bir içeriğin yayınlandıktan sonra yayından kaldırılmasını veya bir kereye mahsus üzerinde değişiklik yapılmasını sizin istemeniz durumunda, bizce aksini gerektirecek bir sebep yoksa bu isteğinizi yerine getirebiliriz.

Sonuç:

Yukarıdaki kullanım koşullarını zaman zaman ve bunu duyurmaksızın güncelleyebiliriz. Sitemizi kullanmaya devam ettiğiniz sürece bu koşulların güncel halini bu sayfadan takip edebilirsiniz.

İnternet sitemizi ziyaret ettiğiniz ve kullandığınız sürece yukarıdaki koşulları kabul etmiş sayılırsınız; eğer kabul etmiyorsanız sitemizi ziyaret etmeyi sonlandırmanız gerekmektedir.

Yorum yapabilmek için kayıtlı kullanıcı olmanız gerekmektedir. Giriş